Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Włocławek

Świadczymy usługi projektowania i wdrażania stron www i sklepów online dla firm z Włocławka i okolic. Oferujemy kompleksową obsługę dotyczącą rozwoju biznesu w sieci.

Strony internetowe Włocławek herb
Dla Klientów z Włocławka i okolic docieramy bezpłatnie w celu omówienia ewentualnej współpracy. Oferujemy zorganizowanie spotkania w miejscu wskazanym przez naszych Klientów np. w Centrum Włocławka. Gdy istnieje taka możliwość, z chęcią poznamy firmę „od środka”, dzięki czemu już od pierwszego kontaktu możemy dowiedzieć się, jakie oczekiwania ma Klient co do wyglądu i funkcji jakie ma spełniać witryna.
Teksty ikona

Oryginalne treści i grafika

Strony internetowe, które tworzymy, wyróżniają się oryginalnymi tekstami i grafiką, które są ciekawe i zachęcają do interakcji z funkcjami witryny. Dbamy o jakość i unikatowość treści umieszczanych na stronie.

Responywność ikona

Responsywna strona

Przygotowujemy strony w pełni przystosowane do poprawnego wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych. Ustalamy każdy szczegół związany z wdrożeniem technologii responsive web design (RWD).

Domena ikona

Własny hosting

Strony, które projektujemy, umieszczamy na hostingu, którym zarządzamy. Nasi Klienci otrzymują całodobowe wsparcie w działaniu i funkcjonowaniu witryn. Reagujemy na każde zgłoszenie i rozwiązujemy problemy w ciągu maksymalnie doby od momentu zgłoszenia awarii.

Opieka ikona

Wewnętrzna optymalizacja

Zapewniamy optymalizację, która wpływa pozytywnie na czas wczytywania strony, czytelność oraz intuicyjną nawigację. W przypadku stron już gotowych staramy się poprawić i maksymalnie przyspieszyć działanie witryny.

Dla Klientów z Włocławka, którzy chcą zacząć prowadzić sprzedaż w sieci, świadczymy usługi przygotowania i wdrożenia sklepu online. Integrujemy sklep internetowy z najpopularniejszymi platformami usprawniającymi e-handel: Allegro, Olx, PayPal, PayU. Na życzenie Klienta szkolimy wyznaczoną osobę do samodzielnej obsługi sklepu. Pomagamy i doradzamy na każdym etapie działań związanych z e-commerce.

sklepy internetowe
Włocławek

reklamy
Włocławek

Realizujemy kampanie marketingowe dla Klientów z Włocławka i okolic. Przygotowujemy strategie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads, które będą trafiały do osób z wyznaczonego obszaru spełniającego różne kryteria. Dzięki temu możemy przygotować reklamę skierowaną do ścisłej grupy docelowej np. do młodych kobiet z Osiedla Południe we Włocławku, lubiących zakupy odzieżowe.

Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.