Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Łódź

Jesteśmy firmą z Łodzi. Chcemy mieć wpływ na rozwój gospodarczy miasta Łódź. Nasze usługi kierujemy do osób prywatnych i właścicieli firm działających na terenie całej aglomeracji łódzkiej.
Strony internetowe Łódź herb
Świadczymy profesjonalne i kompleksowe tworzenie stron internetowych i sklepów online dla Klientów z takich miast jak Łódź, Pabianice, Zgierz, Aleksandrów Łódzki, Konstantynów Łódzki, Głowno, Stryków, Rzgów i okolice. Przyjeżdżamy bezpłatnie do Klientów nawet następnego dnia od nawiązania pierwszego kontaktu. Na potrzeby spotkań wynajmujemy biura przy ulicy Piotrkowskiej w Łodzi – w centrum Aglomeracji Łódzkiej.
System CMS ikona

system CMS

Wszystkie tworzone przez nas witryny oparte są na systemie CMS. Służy on do zarządzania zawartością strony. Pozwala dodawać zakładki, edytować, usuwać i tworzyć treści, a także publikować zdjęcia i filmy. Oferujemy szkolenie z obsługi systemu CMS w cenie realizacji projektu.

Reklama internetowa ikona

Reklama w sieci

Realizujemy liczne kampanie marketingowe w sieci z wykorzystaniem Google Ads. Jesteśmy specjalistami w kreacji i optymalizacji reklam wyświetlanych w wyszukiwarce Google i na platformach społecznościowych - Facebook, Messenger, Instagram.

Responywność ikona

Mobile first

Zgodnie z aktualnym stałym trendem "mobile first", nasze projekty przystosowane są do wyświetlania na różnych urządzeniach mobilnych. Projektujemy strony w taki sposób, aby wyglądały doskonale na każdym urządzeniu - bez względu na wielkość wyświetlacza.

Pozycjonowanie ikona

Optymalizacja SEO

Nasze strony od początku tworzone są zgodnie z zasadami SEO friendly. Oznacza to, że późniejsza praca nad pozycjonowaniem witryny w wyszukiwarce Google jest o wiele łatwiejsza i umożliwia uzyskanie zadowalających wyników w jak najkrótszym czasie.

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów, którzy chcą spróbować swoich sił w handlu online. Doradzimy w wyborze odpowiedniej platformy sprzedażowej, pomoagamy dobrać liczne dodatki i systemy wspomagające sprzedaż: PayPal, PayU, Google Merchant Center, Allegro, Olx. Chcemy, aby firmy z Łodzi i okolic oferowały swoje produkty nie tylko lokalnie, ale również w całej Polsce, czy Europie.

sklepy internetowe
Łódź

reklamy
Łódź

Po konsultacji z naszymi Klientami realizujemy dla nich kampanie reklamowe na najpopularniejszych platformach reklamowych: Google Ads i Facebook Ads. Działania jakie podejmujemy to określenie idealnej grupy docelowej, jej preferencji, nawyków/zainteresowań itd. Dzięki temu możemy przygotować idealną kampanię reklamową skierowaną do np. kobiet w przedziale wiekowym 18 – 30 lat, uczących się na Uniwersytecie Łódzkim, zainteresowanych sportem.
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.