Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Kutno

Nasza firma oferuje Klientom z Kutna i okolic przygotowanie responsywnych i nowoczesnych stron internetowych. Proponujemy bezpłatny przyjazd do Kutna w celu omówienia warunków ewentualnej współpracy.
Strony internetowe Kutno herb

Na spotkaniu uzgadniamy najważniejsze kwestie dotyczące realizacji zlecenia. Poznajemy firmę, stosowaną kolorystykę, logotypy, charakterystyczne elementy występujące w firmie. Ustalamy wzajemne oczekiwania dotyczące ewentualnej dalszej współpracy. Spotkania odbywają się w firmie Klienta lub w innym dogodnym miejscu np. w centrum Kutna.

Teksty ikona

Unikalne treści

Przygotowujemy opis ofert, usług i produktów. Każda strona przez nas stworzona to gwarancja merytorycznych treści, które będą miały pozytywny wpływ na pozycję strony w wyszukiwarce Google oraz na odbiór wśród osób odwiedzających witrynę.

Responywność ikona

Responsywny widok

Dla naszych Klientów przygotowujemy strony wykonane w technologii RWD. Projekt, który otrzymuje nasz Klient, automatycznie dostosowuje swój wygląd do wielkości ekranu urządzenia, na którym zostanie uruchomiony.

Pozycjonowanie ikona

Zgodność z SEO

Nasze strony są zoptymalizowane pod kątem SEO. Oznacza to, że późniejsze działanie związane z pozycjonowaniem mogą być tańsze i przynosić w krótszym czasie zadowalające efekty. Oferujemy bezpłatny audyt strony pod kątem SEO.

System CMS ikona

System CMS

Klienci otrzymują od nas intuicyjny system CMS, który umożliwia bezproblemową i samodzielną edycję, dodawanie zdjęć, treści czy plików multimedialnych. Oferujemy bezpłatne szkolenie z obsługi systemu zarządzania treścią.

Wiemy, jak ważne jest dotarcie do jak największej liczby Klientów. Dlatego firmom z Kutna jesteśmy w stanie zaproponować stworzenie sklepu online zintegrowanego z licznymi systemami i platformami wspomagającymi sprzedaż, np. Allegro, PayPal, Olx, Google Merchant Center. Oferujemy pełne wsparcie w obsłudze sprzedaży elektronicznej.

sklepy internetowe
Kutno

reklamy
Kutno

Przygotowujemy kampanie reklamowe w Google Ads. Tworzymy kreację wizualną i tekstową dla reklam wyświetlanych w najpopularniejszych formatach: reklam tekstowych, reklam w sieci partnerskich, reklam w Gmail i reklam produktowych. Identyfikujemy grupę docelową dla reklam przygotowanych na Facebook, Messenger i Instagram. Podejmujemy decyzję o tym, komu reklama będzie się wyświetlać np. mężczyzną w wieku 16- 25 lat, którzy ostatnio przebywali na ulicy Królewskiej.
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.