Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Inowrocław

Docieramy z naszą ofertą do osób i firm z Inowrocławia i okolic. Projektujemy strony www, wdrażamy sklepy online, efektywnie pozycjonujemy i realizujemy kampanie reklamowe.
Strony internetowe Inowrocław herb
Organizujemy spotkania w dogodnej lokalizacji wskazanej przez Klienta np. w centrum Inowrocławia albo przyjeżdżamy do siedziby firmy. Podczas spotkania poznajemy oczekiwania Klienta dotyczących wyglądu i funkcjonalności strony. Ustalamy szczegóły współpracy oraz wyznaczamy terminy realizacji projektu.
Responywność ikona

Strona na smartfony

Strony przygotowane w technologii RWD to gwarancja, że witryny internetowe automatycznie dostosowują swój wygląd do wielkości ekranu, zapewniając najlepszą czytelność treści i wygodę obsługi. Wszystkie nasze realizacje są w pełni responsywne na każdym urządzeniu.

Wsparcie techniczne ikona

Wsparcie techniczne

Naszym Klientom oferujemy całodobowe wsparcie techniczne. Reagujemy na zgłaszane problemy w możliwie jak najszybszym czasie. Dbamy o jakość dostarczonych usług i jesteśmy do ciągłej dyspozycji dla naszych Klientów.

Pozycjonowanie ikona

Przygotowanie pod SEO

Tylko strona widoczna na wysokich pozycjach w Google gwarantuje większą ilość odsłon. Pomaga w tym SEO i zbudowanie witryny zgodnie z jego wymogami. Tworząc projekty dla naszych Klientów, dbamy od samego początku o zaprojektowanie strony pod wyszukiwarkę Google.

Cookies ikona

Niezbędne informacje

Każda przygotowana przez nas strona jest analizowana pod kątem dopełnienia obowiązku informacyjnego dotyczącym przetwarzania danych osobowych. Tworzymy: politykę prywatności, cookies, regulamin korzystania z witryny.

Przedsiębiorcy z Inowrocławia, którzy decydują się na sprzedaż produktów czy usług przez Internet, powinni zdecydować się na sprawdzone rozwiązania. Dlatego naszym Klientom oprócz realizacji projektu oferujemy nasze doświadczenie – doradzimy i podpowiemy jaką strategię sprzedaży warto wdrożyć. Oferujemy integrację z różnymi systemami wspomagającymi e-handel: Allegro, Olx, PayPal, PayU.

sklepy internetowe
Inowrocław

reklamy
Inowrocław

Realizujemy kampanie reklamowe w Google Ads i Facebook Ads. Po konsultacji z Klientem proponujemy strategię reklamową, która będzie skupiona na idealnie sprecyzowanej grupie docelowej, np. dla mężczyzn lubiących motoryzację, zamieszkujących Inowrocław i okolice w promieniu 15 km. Reklamy przygotowane przez nas wyświetlane są w Google, na Facebooku, Messengerze, Instagramie.
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.