Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Grudziądz

Dla Klientów z Grudziądza i okolic przygotowujemy nowoczesne strony internetowe. Dbamy o każdy szczegół dotyczący wdrażania strony podczas współpracy.
Strony internetowe Grudziądz herb
Przed przystąpieniem do realizacji zlecenia, staramy spotkać się osobiście z naszymi Klientami. Mamy wtedy okazję poznać firmę, jej charakter (stosowaną kolorystykę, logotypy, charakterystyczne elementy) oraz porozmawiać o wyglądzie witryny. Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie. Spotkanie organizujemy w siedzibie Klienta lub w dowolnym miejscu np. w centrum Grudziądza.
Responywność ikona

Responsywny projekt

Wszystkie strony internetowe które tworzymy, są stronami responsywnymi. Strony RWD to standard w dzisiejszych czasach i wymóg ze strony Google oraz użytkowników. Każda z naszych realizacji w pełni dostosowuje się do urządzenia, na którym jest wyświetlana - telefonach, tabletach, monitorach.

Wsparcie techniczne ikona

Opieka nad stronami

Dla Klientów posiadających już stronę internetową lub sklep online oferujemy możliwość aktualizacji witryny. Odświeżamy layout, poprawiamy teksty i grafikę, wdrażamy niezbędne informacje dotyczące np. ochrony danych osobowych. Optymalizujemy kod strony, poprawiając jej parametry.

Reklama internetowa ikona

Działania w social media

Na potencjalnego Klienta można trafić wszędzie. Dlatego integrujemy strony z najpopularniejszymi platformami social media. Wdrażamy na stronach Chat Messenger, News Feed Facebook, Instagram Gallery. Zajmujemy się również opieką nad firmowymi profilami social media.

Pozycjonowanie ikona

działania SEO

Pozycjonowanie stron internetowych to zbiór czynności, dzięki którym witryna zajmuje wysokie pozycje na liście wyników wyszukiwania na określone słowa i wyrażenia. Strony www naszych Klientów mogą znaleźć się na najwyższych pozycjach w Google przy niewielkim nakładzie finansowym.

Przenosimy biznes do sieci. Pomagamy rozwinąć sprzedaż firmom z Grudziądza przy wykorzystaniu najpopularniejszych platform e-handlu w Polsce: WooCommerce i PrestaShop. Aktualizujemy produkty, tworzymy opisy, dokonujemy dokumentacji fotograficznej. Oferujemy obsługę sklepów online w sposób kompleksowy.

sklepy internetowe
Grudziądz

reklamy
Grudziądz

Realizujemy kampanie reklamowe w social mediach oraz Google. Klientom z Grudziądza, którzy chcą reklamować swoje usługi na Facebooku, Instagramie, Messengerze oferujemy stworzenie i prowadzenie kampanii reklamowych. Reklamy targetujemy do ściśle wyselekcjonowanej grupy odbiorców np. kobiet z Osiedla Lotnisko. Dzięki temu reklama trafia tam, gdzie może być potencjalny Klient. Jesteśmy również specjalistami w przygotowaniu kampanii reklamowych w Google Ads oraz Facebook Ads.
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.