Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Brodnica

Dojeżdżamy do naszych Klientów. Jeżeli firma znajduje się w Brodnicy bądź okolicach Brodnicy, jesteśmy w stanie nawet następnego dnia przyjechać do Klienta i porozmawiać o ewentualnej współpracy dotyczącej realizacji zlecenia.
Strony internetowe Brodnica herb
Podczas takich spotkań poznajemy oczekiwania Klientów dotyczące wyglądu firmowej strony internetowej lub sklepu online. Zazwyczaj spotkania organizowane są w siedzibie firmy właściciela. Mamy wtedy możliwość dostosowania wyglądu strony internetowej do ogólnej charakterystyki firmy (zastosowanych w niej kolorów, logotypów), przygotowania pierwszych dokumentacji fotograficznych oraz omówienia szczegółów ewentualnej współpracy. Gdy nie ma możliwości spotkania w siedzibie Klienta, wtedy spotkania organizujemy w dogodnej lokalizacji, np. w centrum Brodnicy.
Teksty ikona

Unikatowe artykuły

Przygotowujemy wartościowe treści na stronę internetową. Tworzymy oryginalne teksty na podstawie wytycznych naszych Klientów. Dzięki temu artykuły będą przyciągać uwagę każdego potencjalnego klienta. Dbamy również o nasycone treści frazami kluczowymi, które mają wpływ na wypozycjonowanie witryny w wyszukiwarce Google.

Pozycjonowanie ikona

SEO friendly

Oferujemy skuteczne pozycjonowanie witryn internetowych właścicielom firm z Brodnicy i okolic. Dla stron www lub sklepów online gwarantujemy wzrost pozycji witryny w wynikach pozycjonowania w Google. Wysoka pozycja w wyszukiwarce to gwarancja dotarcia do nowych Klientów.

Responywność ikona

Technologia RWD

Udział urządzeń mobilnych wśród wszystkich urządzeń obsługujących internet rośnie każdego roku. Stawia to wyzwania przed firmami, aby strona firmowa była dostosowana do wyświetlania na różnych urządzeniach. W celu obsługi na niewielkich ekranach telefonów i tabletów strony muszą być responsywne. Nasze realizacje są w pełni dostosowane do działania na urządzeniach mobilnych.

Wsparcie techniczne ikona

Pomoc techniczna

W przypadku jakichkolwiek problemów z funkcjonowaniem strony lub poczty elektronicznej jesteśmy do dyspozycji. Nasi Klienci mogą na nas liczyć we wszystkich sprawach, które są związane z prawidłowym działaniem strony oraz jej obsługą.

Pomagamy firmom z Brodnicy uruchomić sklep online. Projektujemy i uruchamiamy sklepy internetowe. Dzięki temu sprzedaż prowadzona do tej pory lokalnie w Brodnicy może zacząć być świadczona na terenie całej Polski, docierając do jeszcze większej ilości Klientów. Oferujemy integrację sklepu z Allegro, OlX, PayPal, Google Merchant Center. Oferujemy naszą pomoc i doświadczenie przy sprzedaży produktów i usług w sieci.

sklepy internetowe
Brodnica

reklamy
Brodnica

Oferujemy również kompleksową opiekę nad już istniejącymi stronami internetowymi i e-sklepami, realizację kampanii reklamowych (Google Ads, Facebook Ads) oraz pełną konfigurację i obsługę Google Moja Firma.
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.