Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

strony internetowe
Bełchatów

Tworzymy responsywne strony internetowe i sklepy online dla Klientów z Bełchatowa i okolic. Zajmujemy się skutecznym pozycjonowaniem witryn w wyszukiwarce Google.
Strony internetowe Bełchatów herb
W celu nawiązania stałej współpracy staramy się zorganizować spotkanie z Klientami z Bełchatowa lub okolic. Na spotkaniu ustalamy wszelkie szczegóły dotyczące zlecenia – propozycje wyglądu strony, niezbędne materiały, wiążące terminy. Spotkania zazwyczaj odbywają się w siedzibie firmy Klienta, a gdy nie jest to możliwe – w dogodnej lokalizacji wskazanej przez Klienta np. w centrum Bełchatowa.
Teksty ikona

Unikalny content

Najważniejsza funkcja strony internetowej to dostarczenie niezbędnych informacji dotyczących firmy. Witryny naszych Klientów bogate są w merytoryczne treści gwarantujące profesjonalny wizerunek.

Responywność ikona

Mobilne strony internetowe

Strony naszych Klientów są w pełni responywne - dostosowują się do urządzenia, na którym są wyświetlane. Strona wygląda perfekcyjnie na telefonach, tabletach i komputerach.

Domena ikona

Własna domena

Pomagamy w wyborze odpowiedniej domeny internetowej oraz rejestrujemy ją za naszych Klientów. Dbamy również o zabezpieczenie witryny - każda strona przez nas przygotowana chroniona jest kluczem SSL.

Pozycjonowanie ikona

Optymalizacja SEO

Strony internetowe i sklepy online są przez nas tworzone zgodnie z zasadami SEO, co pozwala na ich łatwe indeksowanie i zapewnia skuteczne pozycjonowanie w Google.

Rozpoczęcie sprzedaży przez Internet stanowi złożony proces. Oprócz wyboru odpowiedniej platformy sprzedażowej należy również zdecydować o wyborze licznych dodatków np. systemu dotyczącego płatności czy możliwości wyboru dostaw. Nasi Klienci dostają gotowy e-sklep, z takimi funkcjonalnościami, jakie pozwolą na bezproblemowe prowadzenie wirtualnego sklepu. Doradzamy i podpowiadamy w wielu kwestiach związanych z rynkiem e-commerce.

sklepy internetowe
Bełchatów

reklamy
Bełchatów

Realizujemy kampanie reklamowe w Google Ads z użyciem najpopularniejszych formatów: reklam tekstowych, reklam w sieci partnerów, czy reklam Google Merchant. Tworzymy strategie marketingowe dla Klientów, którzy chcą promować swoją witrynę w sieci społecznościowych za pomocą reklam na Facebooku (Facebook Ads).
Przyjeżdżamy całkowicie bezpłatnie!
Zapraszamy do kontaktu.