Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

PS Nieruchomości

Zakres działań: www/ copywriting/ Google Moja Firma/ SEO/ logo/ wizytówki
Głównym zadaniem strony jest wyszukiwarka ofert nieruchomości udostępnianych w bazie przez Agentów. Po spotkaniu z Klientką i ustaleniu zakresu prac z przyjemnością zabraliśmy się do realizacji zadania. Po wyborze głównej kolorystyki stosowanej na stronie zaproponowaliśmy umieszczenie w banerze filmu zamiast tradycyjnej fotografii. Film przyciąga uwagę i jest elementem wyróżniającym się wśród innych stron biur nieruchomości.
Projekt PS Nieruchomości
Przygotowaliśmy i udostępniliśmy wyszukiwarkę, która po zadanych parametrach filtruje bazę umieszczonych ofert i przedstawia wyniki.
Wyszukiwarka PS Nieruchomości
Strona prezentująca konkretną nieruchomość zawiera wszystkie niezbędne informacje dotyczące ceny, metrażu, wyposażenia oraz lokalizacji. Zdecydowaliśmy się na umieszczenie na samej górze oferty widocznych fotografii nieruchomości, natomiast z prawej witryny dostępne są dane kontaktowe do Agenta obsługującego ofertę. Na dole oferty znajduje się mapa ze wskazaniem lokalizacji danej nieruchomość. Dodatkowo osoba zainteresowana ofertą ma możliwość udostępnienia jej w social media i wydrukowania z kodem QR strony.
Oferta PS Nieruchomości
Każdy z agentów ma przygotowaną swoją własną stronę – wizytówkę, gdzie znajdują się szczegółowe dane kontaktowe oraz krótkie informacje o sobie.
Zapraszamy do kontaktu.