Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

Gabinet kosmetyczny "Beata" Beata Lewicka

Zakres działań: www/ copywriting/ Google Moja Firma
Jedna z pierwszych naszych realizacji to projekt strony typu wizytówka, gdzie łatwo dostępne są dane adresowe i kontaktowe. Klientce zależało, aby na stronie znajdowały się rozbudowane informacje dotyczące zakresu oferowanych usług wraz z cennikiem. Cały projekt strony miał pozostać spójny z kolorystyką używaną w salonie.
Realizacja Gabinet Kosmetyczny Beata Brodnica
Po wizycie w salonie Klientki i ustalenia szczegółów współpracy, przystąpiliśmy do realizacji projektu. Klientce zależało na dostępie do jak największej ilości przycisków, które umożliwiałyby bezpośrednie połączenia telefoniczne. Zastosowaliśmy zawsze widoczny przycisk „Umów się na wizytę”, który pozwala na natychmiastowe połączenie telefoniczne z właścicielką.
Kolejnym elementem, który wdrożyliśmy na stronie były mapy Google, wskazujące lokalizację gabinetu. Mapy pozwalają na uruchomienie nawigacji poprzez użycie aplikacji Mapy Google. Informacje o lokalizacji Gabinetu umieściliśmy na każdej stronie.
Kontakt Gabinet Kosmetyczny Beata Brodnica
Klientka prowadzi stronę salonu kosmetycznego na Facebooku, zaproponowaliśmy więc rozwiązanie, które umożliwia wyświetlanie Aktualności z Facebooka bezpośrednio na stronie. Dzięki temu, Klienci nieposiadający konta na Facebooku, są w stanie widzieć aktualności dotyczące funkcjonowania salonu.
Facebook Gabinet Kosmetyczny Beata Brodnica
Elementem wizualnym stanowiącym podstawę strony, są różnego rodzaju tła, nawiązujące do charakterystyki branży kosmetycznej. Strona jest w pełni skalowalna na różne urządzenia: smartphone, tablet, ekrany oraz spełnia wytyczne dotyczące obowiązku informacyjnego ochrony danych osobowych i “cookies”.
Dodatkowo założyliśmy i uzupełniliśmy wizytówkę Google Moja Firma o informacje dotyczące oferowanych usług, godzin otwarcia i udogodnień stosowanych w gabinecie.
Galeria Gabinet Kosmetyczny Beata Brodnica
Zapraszamy do kontaktu.