Projektowanie stron WWW, sklepy internetowe, pozycjonowanie i reklama w Internecie – Orbisnet

Blitz Garaż

Zakres działań: www/ copywriting/ 

Strona przygotowana dla Klienta świadczącego usługi autolawety, skupu pojazdów używanych i złomowania wraków. Klient dużą uwagę przykładał do umieszczenia jak największej ilości treści dotyczących oferowanych usług oraz możliwości nawiązania łatwego i szybkiego kontaktu przez osoby odwiedzające witrynę.
Realizacja Blitz Garaż
Przygotowaliśmy wzory oświadczeń, które każda osoba zainteresowana może w każdej chwili pobrać i wykorzystać przy dopełnianiu formalności związanych z obsługą skupu pojazdów i złomowania wraków.
Oświadczenia Blitz Garaż
Na stronie stworzyliśmy i udostępniliśmy formularz wyceny pojazdu. Osoba zainteresowana skorzystaniem ze skupu pojazdu lub złomowania wraku może użyć prostego formularza zgłoszenia. Uzupełniony formularz Klient otrzymuje na swój adres e-mail. Korzystanie z takiego formularza znacznie skraca czas obsługi i ułatwia zarządzanie kontaktami.
Formularz Blitz Garaż
W wersji mobilnej strony internetowej wdrożyliśmy dodatkowe rozwiązanie dotyczące możliwości nawiązania kontaktu. Specjalny przycisk ułatwia ustawienia nawigacji (następuje przekierowanie do Google Maps), kontakt przez Messenger i bezpośrednie nawiązanie połączenia telefonicznego.
Klientowi zależało na tym, aby każda osoba odwiedzająca stronę znalazła wszystkie niezbędne informacje o skupie, złomowaniu pojazdów i pomocy drogowej. Dlatego przygotowaliśmy stronę bogatą w treści zawierającą FAQ. W rozwijanych sekcjach znajdują się najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące obsługi skupu pojazdów, pomocy drogowej czy złomowania.
FAQ Blitz Garaż
Zapraszamy do kontaktu.